Cenový dopyt

DOPRAVA A MONTÁŽ

Montáž - jednotlivé základné diely systému  sú spájané nerezovými spojmi, z ktorých sa priamo na stavbe po zmontovaní tvorí kompaktný konštrukčný celok. Jednotlivé celky sa potom pomocou žeriavovej techniky dvíhajú a fixujú pomocou oceľových kotiev do základov. Čas výstavby objektu o rozlohe 1 000 m2 zrealizujeme štandardne do 14 dní.

 

Doprava - základné diely systému Hupro dodávame na paletách s rozmermi 700 x 3 100 mm. Na jednej palete je možné prepraviť taký počet dielov, ktorý po montáži prekryje cca 100 m2 pôdorysnej plochy. Jeden kamión prepraví materiál,  ktorý prekryje cca 1 000 m2 pôdorysnej plochy,  čo predstavuje značnú úsporu dopravných nákladov.

Prepravná paleta s rozmermi 700 x 3 100mm prekryje cca 100 m2.

Samonosná konštrukcia HUPRO si vyžaduje minimálnu údržbu pri svojej veľmi dlhej životnosti. Po prekročení charakteristických normových hodnôt klimatického zaťaženia je potrebné vykonávať údržbu objektov podľa predpisov.

Výstavba haly je nenáročná a môžete si ju zhotoviť pomocou nami poskytnutého manuálu výstavby, prípadne zaškolením pracovníkov priamo pri výstavbe haly.

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace