Cenový dopyt

Oblúkové haly

Oblúkové haly HUPRO SYSTEMS SE sú vytvárané uníkatnou technológiou samonosných oceľových oblúkových konštrukcií. Haly dokážu prekryť priestor šírky od 9 m do 50 m bez akejkoľvek dodatočnej podpornej konštrukcie. Samonosná konštrukcia plní aj funkciu strešného plášťa.

Oblúkové haly používajú materiály odolné voči chemickým a poveternostným vplyvom. Ponúkame garanciu na náš systém až 30 rokov.

Vďaka našej technológií je výstavba možná aj tam, kde ostatné typy objektov nie je možné použiť napr. z dôvodu zaťaženia snehom či vetrom.

Oblúkové konštrukcie sú najefektívnejšie priestorové štruktúry. Sú nezvyčajne pevné, silné a pritom ľahké. Dômyselné spojenie princípov klenby a škrupiny sa bez akýchkoľvek problémov dajú použiť najmä pri veľkých rozpätiach.

Oblúková konštrukcia z ocele sa kotví do základov pomocou oceľových chemických kotiev.

Konštrukcia je odolná zemetraseniu o sile až 7 stupňov Richterovej stupnice.

Odvetrávanie

Haly majú systém aktívneho odvetrávania, ktorý pracuje na princípe termodynamického vztlaku bez toho, aby bola použitá elektrická energia. V spodnej časti plášťa sa nachádzajú vetráky, ktoré nasávajú vzduch. Vzduch je potom odsávaný strešnými vetrákmi. Takto zamedzujeme k tvoreniu nadmernej vlhkosti, kondenzácie či prehratiu.

Presvetlenie

Presvetlenie hál zabezpečujeme strešnými oknami priehľadným presvetľovacím segmentom. V čelách haly je možné použiť štandardné okná alebo presvetľovacie pásy.

Zateplenie

Haly zateplujeme pomocou konštrukčného systému HUPRO. Dajú sa vybrať hrúbky izolácie, požiarnej odolnosti, interierového a akustického prevedenia hál.

Montáž

Diely spájame spojmi z nehrdzajúcej ocele. Jednotlivé celky sa neskôr za pomoci žeriavu dvíhajú a fixujú pomocou chemických oceľových kotiev do základov haly.

Doprava

Diely dodávame na paletách o rozmeroch 700 x 3.100 mm. Na jednej palete prepravíme taký počet dielov, ktorý prekryje okolo 100 m2 (po montáži). Na jednom kamióne prepravíme diely, ktoré prekryjú 1.000 m2 (po montáži).

Služby

Ponúkame vám komplexné projekčné, výrobné a dodávateľské služby.

Viac informácií nájdete tu.


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace