Cenový dopyt

Priemyselné haly

Vo svete neustáleho technologického rozvoja spoločnosti je potrebné myslieť aj na kvalitné prekrytie rôznych technológii a výrobných zariadení. V našom segmente montovaných hál je možnosť prekrytia vo variante zateplenej ako aj nezateplenej konštrukcie s prihliadnutím na aktuálne potreby. Montované haly HUPRO majú výhodu v širokej variabilite a je možné ich, v prípade straty účelu, demontovať.

Priemyselné haly


Naše montované haly sú rovnako vyhľadávané pre prekrytia skládok kameniva v areáloch betonární, výroby asfaltových zmesí atď. Prekrytie skládok kameniva výrazne šetrí náklady na ďalšie spracovanie. Kamenivo je suchšie a nie je potrebné jeho technologicky náročnejšie sušenie ako pri vlhkom dažďom presiaknutom materiály.

Priemyselné haly

Kotvenie haly HUPRO

Každá stavba je špecifická a rieši sa osobitne. Pre každého investora pri navrhovaní spodnej stavby je dôležité niečo iné. Montované haly HUPRO je možné postaviť na betónové dosky, zakladacie pásy ale aj na betónové panely. Ku každej hale pristupujeme individuálne. V prípade, že neviete sa rozhodnúť kvôli tomu, že ste nikdy takýto projekt nerealizovali, náš tím pracovníkov nájde najvhodnejší variant. Naši pracovníci sú pripravený previesť vás celou cestou od statických a geologických podmienok na mieste výstavby až po hotové základy pre Vašu stavbu.

Konštrukcia haly

Priemyselné montované haly HUPRO majú veľkú variabilitu využitia. Poskytujú širokú škálu možností využívania či už pri kusovej ako aj pri sériovej výrobe. Naše haly sú celoročne bezúdržbové. Montovanú halu HUPRO je možné dodať vo variante zateplenej alebo nezateplenej.

Do konštrukcie našej haly je možné doplniť presvetlovacie panely, ktoré výrazne zvyšujú svetelný komfort pri využívaní výrobnej haly. Naša spoločnosť rovnako dodáva výplne vstupných otvorov ako sú sekcionálne brány alebo personálne vstupy. Naši pracovníci sú pripravený Vám navrhnúť a dodať najvhodnejší variant vstupov už vo fáze projektovej dokumentácie. Naše haly sú štandardne dodávané s bočnými nasávací otvormi a strešnými aktívnymi turbínami. Vo variante nezateplenej haly vytvárajú ucelený vetrací systém.

Do výrobnejj haly HUPRO je možno dodať aj doplnkové príslušenstvo ako je vykurovanie, klimatizácia, elektroinštalácia, vzduchotechnika a iné.


Priemyselné haly

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace