Cenový dopyt

Skladové haly

Pre účely skladovania materiálov a tovarov je najvýhodnejšia varianta montovanej haly. Montované haly HUPRO sú ako skladovacie haly optimálne. Jej prednosťou je rýchlosť dodania, variabilnosť a úžitkové vlastnosti. Montované haly HUPRO sa vyznačujú výbornými úžitkovými vlastnosťami čo sa týka ceny ako aj využitím priestoru.

Skladové haly

Skladové haly

Kotvenie haly HUPRO

Každá stavba je špecifická a rieši sa osobitne. Pre každého investora pri navrhovaní spodnej stavby je dôležité niečo iné. Montované haly HUPRO je možné postaviť na betónové dosky, zakladacie pásy ale aj na betónové panely. Ku každej hale pristupujeme individuálne. V prípade, že neviete sa rozhodnúť kvôli tomu, že ste nikdy takýto projekt nerealizovali, náš tím pracovníkov nájde najvhodnejší variant. Naši pracovníci sú pripravený previesť vás celou cestou od statických a geologických podmienok na mieste výstavby až po hotové základy pre Vašu stavbu.

Konštrukcia haly

Skladové montované haly HUPRO majú veľkú variabilitu využitia. Poskytujú širokú škálu možností či už pri skladovaní na paletách, pri sypkých materiáloch ako aj voľne ložených tovarov. Naše haly sú celoročne bezúdržbové. Montované haly HUPRO je možné dodať ako zateplený alebo nezateplený sklad.

Skladové haly

Skladové haly

Do konštrukcie našej haly je možné doplniť presvetlovacie panely, ktoré výrazne zvyšujú svetelný komfort pri využívaní skladovacej haly. Naša spoločnosť rovnako dodáva výplne vstupných otvorov ako sú sekcionálne brány alebo personálne vstupy. Naši pracovníci sú pripravený Vám navrhnúť a dodať najvhodnejší variant vstupov už vo fáze projektovej dokumentácie. Naše haly sú štandardne dodávané s bočnými nasávací otvormi a strešnými aktívnymi turbínami. Vo variante nezateplenej haly vytvárajú ucelený vetrací systém.

Do skladovacej haly HUPRO je možno dodať aj doplnkové príslušenstvo ako je vykurovanie, klimatizácia, elektroinštalácia, vzduchotechnika a iné.

Skladové haly

Skladové haly


Skladové haly

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace