Cenový dopyt

Športové haly

Súčasné podmienky športového vyžitia priam vyžadujú prekrývanie športových ihrísk. Docieľuje sa tým zvýšenie času/doby využitia športovej plochy, ochrana investícii do povrchov a rovnako aj zvýšenie užitkovosti pri komerčných ale aj nekomerčných športových areáloch.

V rámci nášho oblúkového systému máme skúsenosti s rôznymi druhmi prekrytia športových povrchov ako je sálový futbal, hokej, hokejbal, tenis, badminton, volejbal, basketbal a iné.

Športové haly

Športové haly

Náš systém ponúka univerzálne riešenia pre jednotlivé indoorové ale aj outdoorové aktivity a nielen to. Náš tým pracovníkov Vám rád a ochotne pomôže pri navrhovaní prekrytia súčasnej ako aj plánovanej športovej plochy. Poradíme a navrhneme optimálne riešenia s čo najmenšími investíciami a rovnako aj dobou výstavby. Sme pripravený, po dohode s investorom, dodať športovú halu tak povediac na „kľúč“, tzn. od procesu plánovania cez proces dokumentácie, prípravy výroby, realizáciu až po konečné odovzdanie kompletne dokončenej športovej haly vrátane elektroinštálácie, vzduchotechniky, vykurovania, automatických systémov a pod.

Športové haly

Kotvenie haly HUPRO

Každá stavba je špecifická a rieši sa osobitne. Pre každého investora pri navrhovaní spodnej stavby je dôležité niečo iné. Montované haly HUPRO je možné postaviť na betónové dosky, zakladacie pásy ale aj na betónové panely. Ku každej hale pristupujeme individuálne. V prípade, že neviete sa rozhodnúť kvôli tomu, že ste nikdy takýto projekt nerealizovali, náš tím pracovníkov nájde najvhodnejší variant. Naši pracovníci sú pripravený previesť vás celou cestou od statických a geologických podmienok na mieste výstavby až po hotové základy pre Vašu stavbu.

Konštrukcia haly

Naša spoločnosť rovnako dodáva výplne vstupných otvorov ako sú sekcionálne brány alebo personálne vstupy. Naši pracovníci sú pripravený Vám navrhnúť a dodať najvhodnejší variant vstupov už vo fáze projektovej dokumentácie. Naše haly sú štandardne dodávané s bočnými nasávací otvormi a strešnými aktívnymi turbínami. Vo variante nezateplenej haly vytvárajú ucelený vetrací systém.

Do športovej haly HUPRO je možno dodať aj doplnkové príslušenstvo ako je vykurovanie, klimatizácia, elektroinštalácia, vzduchotechnika a iné.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace